Loading…
Skandali më i madh në historinë e Oscar: Vidhet çmimi
  • 05/03/2018 | 23:27

...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve të kinematografisë, Oscars.


Gjatë festës në përfundim të ceremonisë, aktores Frances McDormand iu vodh kupa e shumëpërfolur e “Best Leading Actress”. Sipas gazetës “Los Angeles Times”, personi i quajtur Terry Briant, kishte publikuar një video ku shihej duke e puthur trofenë të cilën e kishte vjedhur nga aktorja.

 

Policia arrestoi Terry Bryant rreth orës 11:50 në dyshimin e vjedhjes së madhe, tha zëdhënësja e Departamentit të Policisë Los Anxhelo Rosario Herrera, transmeton gazetametro.net

Associated Press raportoi se Oskari u zhduk gjatë Ballës së Guvernatorëve, festa pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve, ku McDormand dhe fituesit e tjerë kishin statuja të tyre të gdhendura me emrat e tyre./gazetametro.net

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë