Loading…
S’kishte ulëse të lirë në tren, ky person zgjedhë mënyrën më të keqe të mundshme për ta siguruar
  • 30/11/2017 | 21:14

...

Ulset në transportet publike janë të kifuzuara dhe është me fat ai që gjen një vend kur ka shumë persona brenda një treni, apo autobusi.


Personat të ndryshëm janë në gjendje të bëjnë gjithçka për ta siguruar një ulëse që të mos mbeten në këmbë. Kështu, edhe një kinez, ka zgjedhur mënyrën më të keqe të mundshme për t’u ulur, transmeton gazetametro.net

Personi në fjalë është shtrirë përtoke në mes të trenit, duke u shtirur kinse ka pësuar një sulm vetëm për të siguruar një ulëse, dhe ia ka arritur, njerëzit ia kanë lëshuar menjëherë karrigen dhe ai është ulur i qetë në të.

Për të parë këtë moment ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=DVVPWt2RxFs

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë