Loading…
Sonte në Kosovë performon vokalisti i ‘Deep Purple’
  • 09/09/2017 | 10:09

...

Sot aeroporti “Adem Jashari” në Prishtinë do të ketë një mysafir të veçantë. Legjenda e rokut, Joe Lynn Turner, ish-vokalist i grupit Deep Purple dhe Rainbow do të qëndrojë në vendin tonë për të kënduar në “Hardh Fest”, shkruan Gazeta Metro.


“Hardh Fest” këtë vit do të mbahet në 7,8,9 dhe 10 shtator në Rahovec nën sloganin e “Mbas verës, vjen vera”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë