Loading…
Humb Liverpool (Video)
  • 11/01/2017 | 21:09

...

Southampton e ka mposhtur Liverpoolin në Kupën e Ligës me golin e Nathan Redmond të shënuar në minutën e 20’ të ndeshjes 1-0./gazetametro.net

 


Nathan Redmond Goal HD – Southampton 1-0… by Live1Goals

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë