Loading…
St.Moritz i mbuluar nga bora, Luana publikon foto me grim profesional
  • 13/02/2018 | 16:40

...

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është duke kaluar disa ditë pushime dimërore në St Moritz, një nga vendet më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore, i cili gjendet në Zvicër. Vendi u bë i famshëm pasi kryeministri Ramush Haradinaj kaloi pushimet me familje aty.


Në fotot e fundit që Luana ka hedhur në Instagram, ajo dukej tejet tërheqëse.

Shumë pëlqime dhe komente pozitive kanë marrë fotot nga fansat e saj por ajo që bie në sy është se në të gjitha fotot e publikuara Luana ka bërë grim dhe është e kuruar.

Luana është nën shoqërinë e të dashurit të saj Krenar Çoçaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë