Loading…
Stresi prezanton të dashurën e tij (Foto)
  • 14/09/2017 | 11:43

...

Këngëtari me emrin skenik, Stresi, kohët e fundit publikon shpesh imazhe romantike përmes të cilave ka treguar se ka të dashur.


Megjithatë, ai ka lënë në dilemë publikun duke mos dhënë detaje për njeriun e jetës së tij. Ai në Instagram ka publikuar një foto të asaj që besohet se është e dashura e tij e re.

“Kjo këtu është jeta ime”, ka shkruar Stresi në foton e publikuar. Ai së fundmi po shijon suksesin e këngës “Më Fal 2” në bashkëpunim me Anxhelo Kocin.

Stresi pritet të kthehet gjatë stinës së dimrit me projekte të reja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë