Loading…
Stresi thumbon Getin: Nuk je baba i repit
  • 13/10/2017 | 14:25

...

I ftuar në ‘Kë Zgjedh?!’ ka qenë edhe reperi nga Shqipëria Stresi. E në mesin e shumë pyetjeve, ai u pyet edhe për ‘mbretin’ e repit në industrinë muzikore shqiptare.


E se kush është ‘baba’ i repit, reperi dha një përgjigje, por e ceku se nuk është Getoar Selimi, miku i tij.

Se kë zgjedh Stresi, kuptojeni në minutën e 1:12 të videos më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë