Loading…
Suarezit ju anulua ‘goli i vitit’, publikohet VIDEO’ja e së vërtetës…
  • 18/12/2017 | 09:25

...

Barcelona e ka mposhtur 4-0 Deportivon në “Camp Nou” dhe falë kësaj nuk u diskutua shumë për golin që Suarez shënoi por arbitri befasoi me vendimin e tij


Me një realizim fantastik Suarez gjuan me finte por sipas arbitrit goditja e tij nuk e kaloi vijën fatale. Në video duket qartë që katalanasve u është anuluar një supergol.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë