Loading…
Sulm i ri në Francë: E nxori armën dhe filloi t’i qëllojë kalimtarët
  • 14/11/2017 | 23:02

...

Një njeri i panjohur ka qëlluar nëpër kalimtarë në afërsi të portit të Nicës, lajmërojnë mediet franceze.


Ato shkruajnë se policia e ka rrethuar lagjen ku ka ndodhur sulmi.

Portali “Frans enfo” pretendon se është gjuajtur nga karabina. Detajet e sulmin tash për tash nuk janë të njohur.

Sipas gazetave, në pjesën tjetër të qytetit policia gjithashtu po heton një incident ku një mashkull është barikaduar në njërën nga shtëpitë. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë