Loading…
Super Messi, para Barça (Video)
  • 11/01/2017 | 22:57

...

Lionel Messi ka shënuar golin e tretë nga gjuajtja e lirë në tri ndeshje brenda një jave, duke e shtuar epërsinë e Barcelonës kundër Athletico Bilbao në 3-1 që ishte edhe rezultati përfundimtar që i kualifikoi katalunasit tutje. Neymar dhe Suarez shënuan dy golat tjerë për ekipin e Luis Enrique.

Messi kishte shënuar gol nga gjuajtja e lirë edhe në ndeshjen e parë kundër Bilbaos në Kupën e Mbretit, e poashtu edhe në fundjavë kundë Villareal.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë