Loading…
Supermodelen e njohur e zë gjumi në plazh, i del gjoksi jashtë (Foto+18)
  • 12/08/2017 | 15:33

...

Bëhet fjalë për Claudia Galanti, modelen paraguajane e cila është zënë në një pozicion të papërshtatshëm në pushime.


Ajo ishte duke fjetur në plazh kur paparacit i kapën gjoksin e dalur jashtë.

E dashura e futbollistit, Fabio Quaglariella nuk përtoi të provokoi edhe pasi u zgjua nga gjumi pasi që është kapur në disa pozicione tejet seksi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë