Loading…
Suarez shënon supergol për Barçën (Video)
  • 11/01/2017 | 22:04

...

Luis Suarez ka shënuar me volej një gol të bukur, pas asistimit po aq të mirë të brazilianit Neymar. Barcelona në epërsi kundër Athletico Bilbao 1-0, rezultat me të cilin katalunasit kualifikohen tutje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë