Loading…
Surface, modeli i ri i Laptop që kushton 799 dollarë
  • 03/02/2018 | 23:35

...

Modeli më i ri i laptop i sjellë nga Microsoft është modeli Surface.


Ky laptop vjen në katër ngjyra dhe opsione të Intel Core m3, Intel Core i5 or Core i7 me 16GB RAM dhe deri në 1TB memorie.

Surface do të jetë pak më i lirë dhe fillon prej 799 dollarëve, përkatësisht variantin me Intel Core m3 CPU me 4GB RAM dhe 128GB memorie. Modeli i kaluar bazik i Surface fillonte prej 999 dollarëve.

Duket se Microsoft është duke u përpjekur të rrisë të ardhurat e Surface të cilat kohët e fundit u zbuluan se janë rritur vetëm për një për qind gjatë vitit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë