Loading…
Taksi godet një Lamborghini, i shkakton dëme 40 mijë euro
  • 08/10/2017 | 14:40

...

Lamborghini si një nga veturat më të shtrenjta dhe të forta që ka njohur historia, mund edhe “të mposhtet”, madje nga një taksi.


Shoferi i veturës Lamborghini Aventador, në Meksikë po voziste normal në rrugën e tij, pa shqetësuar askënd por një taksi doli papritur nga rruga e tij dhe e goditi atë duke i shkaktuar dëme shumë të mëdha, deme këto që i kanë kushtuar mbi 40 mijë euro, çka nuk pritej që një Lamborghini “të shkatërrohej”, nga një taksi, transmeton gazetametro.net

Fatmirësisht, përveç dëmeve të veturave nuk kanë pasur lëndime edhe shoferët.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=tne5K81YcuU

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë