Loading…
Tarantino bën bashkë yjet e Hollywood, Leo Di Caprio dhe Brad Pitt
  • 01/03/2018 | 19:36

...

 

Aktorët Leonardo Di Caprio dhe Brad Pitt do të jenë dy protagonistët kryesorë në filmin e ri të regjisorit Quentin Tarantino.


Filmi titullohet “Once Upon a Time”, ndërsa kjo është hera e dytë që Brad dhe Leo punojnë së bashku pas roleve të interpretuara në filmin e Martin Scorsese “The Audition”.

Regjizori i filmit të famshëm “Pulp Fiction”, ka thënë se filmi i tij i ri do të tregojë një histori që zë vend në Los Angeles në vitin 1969 dhe në filmi e tij do të luajnë Leo Di Caprio në rolin e Rick Dalton dhe Brad Pitt në rolin e Cliff Booth.

“S’do të isha më i lumtur se kaq për kastin e aktorëve që kam zgjedhur”, është shprehur Quentin Tarantino.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë