Loading…
‘Tatuazhet e dështuara’: Mendoni mirë para se të bëni ndonjë në trup
  • 07/10/2017 | 17:18

...

Disa persona që me siguri janë penduar për tatuazhet që kanë bërë kanë vendosur që t’i shpërndajnë fotografitë e tyre në internet, në mënyrë që të tjerët të mos përsërisin gabimet e njëjta.


Daily Mail ka mbledhur një seri të këtyre fotografive të ‘tatuazheve të dështuara’ që njerëzit janë penduar që i kanë vizatuar në trupin e tyre, e që disa prej tyre duken si të ishin vizatuar nga fëmijët pa talent.

Fytyra është padyshim pjesa më e ndjeshme për të bërë një tatuazh të tillë, për faktin që është pjesë gjithnjë e dukshme.

Kërthiza nuk preferohet të shfrytëzohet si pjesë e ndonjë tatuazhi. Kjo këtu është shembull perfekt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë