Loading…
Të afërmit prishen për ‘like’ në Facebook (Video)
  • 03/01/2017 | 19:58

...

Ndikimi i Facebook’ut është rritur me ritëm të jashtëzakonshëm viteve të fundit. Edhe, lidhja e tij me jetën reale, është rritur çdo ditë e më shumë.


Rritja e ndikimit ka bërë që fenomeni ‘Like’ të bëhet aprovim për pëlqyeshmërinë e diçkaje. Madje, jo vetëm kaq, por ‘Like’ është bërë garë.

Humoristi kosovar, Sevdai Radogoshi – Qumili, e ka trajtuar këtë fenomen, duke paraqitur disa familjarë gjersa prishen, vetëm për ‘Like’ në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë