Loading…
Të arrestuarit që edhe në burg nuk rrinin pa buzëqeshur, madje edhe kur u fotografuan
  • 14/11/2017 | 21:45

...

Shumica e njerëzve arrestin do e merrnin si moment shumë të rëndë, ndërsa nuk do të donin ta mbanin mend aspak këtë përvojë të hidhur.


Mirëpo, këto imazhe tregojnë se jo të gjithë janë të njëjtë dhe dikush ka gjetur lumturi, qoftë edhe pasi të jetë ndaluar. Fotografitë nga qendra të ndryshme ndalimi, i tregojnë ata teksa qeshin dhe bëjnë sjellje të pazakonta, megjithëse do të mbyllen në qeli.

Më poshtë mund të shihni disa nga këta persona, që ndalesën e kanë marrë me hare dhe nuk janë të nervozuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë