Loading…
Të bëhesh VIP duke tallur VIP’at
  • 09/10/2017 | 23:10

...

Pothuajse të gjithëve u ka ndodhur që të imitojnë aktorin apo modelen e preferuar, por jo të gjithëve u ka shkuar në mendje se duke imituar pozimet e tyre mund të bëhen edhe ata të famshëm.


Këtë e ka arritur më së miri mamaja e 4 fëmijëve, Celeste Barber, e cila nga profesioni është komediane, por famën botërore ajo e ka fituar nga imitimet që u bën modeleve të njohura, nga motrat Kardashian tek Beyonce.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë