Loading…
Të ëmbël, të papërmbajtshëm dhe të rrezikshëm: Këto shenja të zodiakut janë manipuluesit më të mëdhenj
  • 22/02/2018 | 21:37

...

Ju nuk do të jeni në gjendje t’i rezistoni bukurisë së tyre, por jini të kujdesshëm dhe mos rrini gjithmonë në ndikimin e tyre, transmeton gazetametro.net


Binjakët

Mos u besoni se çfarë thonë ata, ose të paktën atë që tregojnë ata merreni me shumë rezerva. Binjakët shpesh besojnë në sinqeritetin e qëllimeve të tyre, por shpejt e ndryshojnë mendjen.

Gaforrja

Dinë saktë çka të tregojnë dhe me sa emocion. Gaforret dinë si ta fitojnë atë që duan dhe do të bëjnë gjithçka deri sa të mbërrijnë deri te caku. Janë mjeshtër të vërtetë për të ju manipuluar me fjalë.

Luani

Luanët janë narcizoidë, ndërsa duke u bazuar në këtë ata mendojnë se të gjithë e duan të njëjtën që duan atë. Për këtë do të mundohen të manipulojnë personin përballë, vetëm për të bërë atë që ata duan dhe për të treguar se idetë e tjerëve binë në ujë.

Ujori

Adhurojnë të shohin se si tjerët dashurohen në të, ndërsa kur ta arrijnë atë që dëshirojnë ata e humbin interesin dhe kërkojnë diçka tjetër për tu marr. Nëse vënë re se ju para atyre keni filluar ta humbni interesin për ta, me manipulim ju kthejnë përsëri kah vetja./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë