Loading…
Të famshmit që jetojnë në një lagje (Foto)
  • 12/09/2017 | 23:26

...

Sigurisht se fytyrat publike si nga skena politike, arti e muzika kanë adhurues dhe ndjekës të shumtë që i duan.


Ndonëse ndonjëherë jeta e tyre mund të jetë e mundimshe, duhet ta pranojmë se shumica prej tyre bëjnë jetë luksoze, shkruan rtv21.tv

Kryeministri Ramush Haradinaj, Lumir Abdixhiku, Nora Istrefi e Robert Berisha, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Jehona Sopi, janë vetëm disa nga fytyrat publike që jetojnë në lagjen e famshme “Marigona”.

Rezidenca “Marigona” është pak kilometra larg kryeqytetit, dhe në këtë lagje të gjitha shtëpitë pothuajse janë të njëjta me njëra tjetrën vetëm dallojnë nga madhësia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë