Loading…
Të gjithë kanë kthyer kokën nga ky qen: Njerëzit janë befasuar kur e kanë parë këtë talent të rrallë
  • 01/10/2017 | 09:53

...

Qentë shumë shpejtë mësojnë  dhe janë më të aftë për disa gjëra që njerëzit nuk janë, kjo dihet para shumë kohë.


Ata mund të mësojnë shumë truqe dhe me këtë dëshmojnë se sa krijesë e pabesueshme është.

Disa njerëz mendoj se mësimi i truqeve për qentë është maltretim, ndërsa disa të tjerë e mendojnë të kundërtën, transmeton gazetametro.net

Pronarët e këtij qeni nuk kanë bërë asgjë që t’ia mësojnë këtë truk qenit. Ai ka lindur me këtë talent dhe e adhuron të iu tregoj të tjerëve.

Njerëzit që gjatë kësaj dite kanë qenë në plazh, nuk kanë mundur të i largojnë sytë nga ai, ndërsa disa edhe i kanë bërë video shumë herë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë