Loading…
Të gjithë po përpiqen të përcaktojnë se sa këmbë ka ky elefant, por po gabojnë! (Foto)
  • 04/09/2017 | 12:02

...

Në internet është shfaqur një fotografi/iluzion optik i cili paraqet një fotografi gjithashtu të qarkulluar edhe në vitet e 80-ta.


E pyetja që vjen me këtë iluzion optik është e thjeshtë, përcjell Telegrafi.

Ajo është: Sa këmbë ka ky elefant?

Dhe siç thuhet më tej, në përshkrimin e fotografisë, disa nga ju do të thoni “katër” – dhe do të gaboheni.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë