Loading…
Të gjithë të ftuarit kanë qeshur më vallëzimin e parë të çiftit|VIDEO      
  • 21/05/2018 | 17:01

...

Demi dhe Luka Bishop janë betuar në dashuri të përjetshme në “Ishullin e Pasurisë” në Florida. Pasi që i këmbyen premtimet, filluan vallëzimin me këngën “Inside your Heaven”.


Por përderisa ata vallëzonin, të ftuarit filluan të qeshnin, transmeton gazetametro.net

Romancën e ndërpreu qeni Hazel, e cila pikërisht në këto momente i duhej të kryente nevojën e madhe.

Shikoni videon e plotë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë