Loading…
Të tre këta yje që kanë kryer vetëvrasje, një gjë kishin të përbashkët (Foto)
  • 24/07/2017 | 13:42

...

Shumica besojnë se është  fjala për një rastësi e cila u konstatua si një moment morbid. Tre persona të famshëm në botë kanë kryer vetëvrasje, por fotografitë dëshmojnë se pranë karrierave të shkëlqyera kanë pasur edhe diçka tjetër të përbashkët.

Robin Williams, Chris Cornell dhe Chester Bennington kanë pasur qenin e njëjtë të rasës Mops.

Fotografitë nga e kaluara e tyre në të cilat ata pozojnë me qenë të tyre, kanë shokuar shumë njerëz nëpër rrejte sociale, përcjellë gazetametro.net.

Aktori Robin Williams e vrau veten në vitin 2014 pas një lufte të gjatë me depresionin. Mediet botërore lajmëruan se ai kishte marrë një dozë të madhe të tabletave.

Chris Cornell, këngëtari i grupit “Audioslave” dhe “Soundgarden” e vari veten para dy muajve, ndërsa në ditën e ditëlindjes së tij edhe miku i tij më i mirë Chester Bennington, frontman i grupit “Linkin Park”, në të njëjtën mënyrë ia morri vetes jetën./gazetametro.net.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë