Loading…
Telefoni juaj përgjohet shumë lehtë, kjo është mënyra se si t’i shpëtoni përgjimit |VIDEO
  • 31/05/2018 | 23:25

...

Specialisti i IT në emisionin “Opinion”, jep në këtë video një sërë këshillash praktike, se si ju mund t’i shpëtoni përgjimit të telefonit tuaj, në rast se dikush tenton të hyjë apo ta përgjojë atë.

Pas një ilustrimi praktik që ai realizoi me gazetaren, duke hyrë në telefonin e saj dhe duke marrë gjithë të dhënat me një program fare të thjeshtë, ai tregon se si ju mund të shpëtoni nga piratët që përgjojnë telefonat.

Ndiqni në videon më poshtë shpjegimi e plotë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë