Loading…
Tenistja më e mirë në botë publikon pamjet e vajzës së sapolindur (Foto)
  • 13/09/2017 | 20:08

...

Serena Williams ishte mjaft aktive në rrjete sociale ku nuk hezitonte të postonte shpesh foto gjatë shtatzënisë.

Ajo  ka postuar një video të bebes së saj dy javë pas lindjes.

“Shikoni çfarë kemi. Një foshnje vajzë”, ka shkruar në postimin e saj në Instagram.

Alexis Olympia Ohanian quhet vajza e 8 herë tenistes më të mirë në botë. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë