Loading…
Tenton t’i bie në sy vajzës me stile të ndryshme, por e pëson keq (Video)
  • 09/08/2017 | 19:35

...

Jo rrallëherë duke shfaqur aftësitë e tyre para vajzave djemtë dështojnë dhe përkundrazi në vend që të tregohen më “Cool” ata dalin shumë keq para tyre.


Kështu në video më poshtë një djalë i ri duke tentuar t’i bie në sy një vajze me stile të veçante me hydrojet, ky djalë e pëson shumë keq, transmeton gazetametro.net

Për të parë se çka i ndodh atij ndiqeni videon:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=CpuFrSAlUxQ

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë