Loading…
‘Tërbohen’ luanët, seks mes dy meshkujve (Video)
  • 30/08/2017 | 14:02

...

Luani i afrohet luanit tjetër nga pas dhe fillon aksioni i cili i hedhë poshtë rregullat e natyrës.


Nuk është e rrallë që vizitorët e parqeve nacionale nëpër gjithë botën të shohin momente kur kafshët çiftëzohen. Gjithashtu, ka pasur raste të shënuara kur janë çiftëzuar kafshët e llojeve të ndryshme. Mirëpo, ajo që me siguri shumë rrallë shihet është skena kur çiftëzohen kafshët të gjinisë së njëjtë. Rasti i tillë me luaj deri tani është shënuar vetëm dy herë, transmeton gazetametro.net.

Incizimi i parë u paraqit vitin e kaluar, dhe tregon se si dy luaj meshkuj bëjnë seks. Gjithë skenën e kanë incizuar vizitorët e parkut nacional të cilët rastësisht kanë qenë në afërsi.

Kohë më parë një fotograf amator për kafshët e egra, Russ Bridges, e ka shënuar edhe një rast tjetër në parkun e Jorkshirit në Donkaster.

Në fotografi mund të shohim se si dy luaj meshkuj kanë marrëdhënie seksuale derisa luanesha e cila gjendet në afërsi shikon me habi./gazetametro.net.


 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë