Loading…
Testoni veten: E gjeni dot vajzën në këtë fotografi
  • 06/01/2018 | 09:06

...

Në fakt është shumë e vështirë. Në këtë fotografi të shkrepur mes një relievi shkëmbor ndodhet një vajzë e vogël.


Ky është testim për shikimin tuaj. Sa i mprehtë është?

Por mos u lodhni, nëse nuk e gjeni dot. Ja ku ndodhet!

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë