Loading…
Thaçi dekoron Jahjagën me medalje presidenciale
  • 23/02/2018 | 11:41

...

Presidenti Hashim Thaçi ka vazhduar dekorimin e personaliteteve publike me medalje presidenciale për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.


Ai gjatë ditës së sotme ka dekoruar ish-presidentin Atifete Jahjaga, shkruan Gazeta Metro.

“Me Medaljen Presidenciale Jubilare të dhjetëvjetorit të Pavarësisë dekorova ish-presidenten e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjagën. Ajo luajti rol konstruktiv në forcimin e unitetit politik, avancimin e të drejtave të njeriut dhe përmirësimin e imazhit të Kosovës në botë”, shkroi ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë