Loading…
Theret me thikë një nxënës në Prishtinë
  • 09/11/2018 | 16:10

...

Një nxënës në Prishtinë është therur me thikë.


Një nxënës në Prishtinë është therur me thikë. Ngjarja ka ndodhur afër shkollës ‘’Shtjefën Gjeçovi’’, transmeton gazetametro.net

Sipas informatave nga T7, therja e të riut 19 vjeçar ka ndodhur pas përleshjes së dy grupeve.

I riu i sulmuar ka qenë nxënës i kësaj shkolle. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 22/01/2019 | 17:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë