Loading…
Theret me thikë një person afër ndërtesës së Qeverisë |FOTO
  • 10/08/2018 | 14:22

...

Një person është therur me thikë në qendër të Prishtinës, saktësisht afër ndërtesës kryesore të Qeverisë së Kosovës.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 ndërsa të dyshuar janë disa persona të cilat janë prangosur nga policia, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes ndodhen të gjitha njësitet përkatëse të policisë ndërsa viktima është dërguar në emergjencë por nuk dihet rreth gjendjes shëndetësore të tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë