Loading…
Thiago me kokë për PSG’n (Video)
  • 11/01/2017 | 21:51

...

Thiago Silva i është rikthyer golit duke shënuar me kokë pas harkimit nga goditja prej këndit. Kështu braziliani e kaloi Paris Saint Germain’in në epërsi kundër Metz në kuadër të Kupës së Francës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë