Loading…
Tifozi i ‘çmendur’ ndërpret lojën, futet me veturë në fushë
  • 05/12/2017 | 13:39

...

Ngjarje të tillë as kemi parë dhe as kemi dëgjuar më parë. Ka pasur shumë raste në futboll kur loja është ndërprerë, por për këtë arsye asnjëherë.


Tifozi ka ndërprere ndeshjen e futbollit për qejfin e tij duke u futur me makinë në fushë dhe ka dalë vetëm pasi ka bërë një xhiro të plotë rreth fushës.

Ngjarja ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe, në një ndeshje midis ekipeve të moshave U18.

Videoja e tij po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale dhe ka nga ata që e kanë komentuar shumë ashpër këtë sjellje, ndërsa disa të tjerëve videoja iu është dukur gazmore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë