Loading…
Top 10 fotot më skandaloze të yjeve ndonjëherë (Foto)
  • Nga

  • SHPEND LIPA

  • 04/01/2017 | 16:51

...

Paparacit janë ata që na japin fotografitë që ne dëshirojmë ti shohim, fotografitë që ata nuk i duan, dhe e mbesin pjesë e historisë.


Më poshtë ua sjellim 10 fotot më të njohura e skandaloze të historisë së paparacëve.

10. Justin Bieber duke u mbajtur në krahët e truprojës së tij gjatë ngjitjes në murin kinez.

5616077f7dac8

9. Kristen Stewart në krahët e regjisorit Rupert Sanders përkundër romancës së saj me Robert Pattinson.

5616077f7d45e

8. Britney Spears në vitin 2007 në përiudhen e krizës së saj nervore ku edhe ka rruajtur kokën e saj.

5616077f7c338

8. Pushimi dhe shfaqja e fundit e Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

5616077f7d026

7.Elizabeth Taylor dhe Richard Burton dhe romanca e tyre gjate xhirimeve të filmit Cleopatra.

5616077f7ce86

5. Fotoja e fundit e Princess Diana

5616077f7d632

4. Skandali i Micheal Jackson në ballkonin e hotelit me foshnjen pak muajshe.

5616077f7d7ab

3. Kur Amy Winehouse u detyrua të dërgohet në rehabilitim me forcë.

5616077f7d93d

2. Fotografia e fundit nga Tupac.

5616077f7d294

1.  Nigella Lawson e kapur për fyti nga bashkëshorti i saj.

5616077f7cccf

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë