Loading…
Tragjedi në Shqipëri, fëmija 5 vjeçar mbytet në lum
  • 13/01/2018 | 13:42

...

Shkodra është tronditur sërish ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë. Një fëmijë 5-vjeçar raportohet të jetë mbytur në ujërat e lumit Kir.


Nga të dhënat paraprake mësohet se kanë qenë kalimtarët e rastit, të cilët kanë gjetur fëmijën dhe kanë njoftuar më pas familjarët.

Ai ka qenë duke luajtur buzë lumit dhe dyshohet se pasi ka rrëshkitur, rrjedha e lumit e ka marrë me vete.

Fëmija është nxjerrë nga uji pa shenja jete.

Shpërthim në Shkodër: Pamjet e para ku të plagosurit dërgohen në spital

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë