Loading…
Tragjedia e helikopterit në SHBA, momenti kur e mbijetuara del mes flakëve
  • 13/02/2018 | 13:26

...

Një video e publikuar në internet ka kapur momentin kur një grua doli nga rrënojat e një helikopteri, pasi u rrëzua dhe shpërtheu në një flakët në Grand Canyon.


Dëshmitarët kapën momentin e jashtzakonshëm kur një e plagosur po dilte nga helikopteri rënia e të cilit shkaktoi 3 viktima duke përfshirë edhe burrin e Jennifer Barham e cila shpëtoi, përcjell albeu.com

Jennifer Barham doli nga rrënojat dhe helikoteri i cili mori flakë ndërsa bërtiste për partnerin e saj Jason Hill, qe vdiq në aksident.

Becky Dobson, 27 vjeç, Stuart Hill, 30 vjeç dhe Jason Hill, 32 vjeç, vdiqën ndërsa piloti Scott Booth, 42 vjeç dhe pasagjerët Jennifer Barham, 39 vjeç, Ellie Milëard, 29 vjeç dhe Jonathan Udall, 32 vjeç, mbeten në një gjendje kritike në spital.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë