Loading…
Tragjike: Boksieri vdes nga knockouti (Video)
  • 19/06/2017 | 19:28

...

Boksieri Tim Haig, ka vdekur pasi ka pësuar një goditje knockout nga kundërshtari.


Ish-luftëtari i UFC, ka vdekur pas dy ditësh i shtruar në spital, pasi ka pësuar gjakderdhje në tru.

Haig, ka filluar karrierën në vitin 2006 në UFC dhe nga 10 paraqitje, ka shënuar 9 fitore./Gazeta Metro/

https://www.youtube.com/watch?v=spLLNGVgOCA

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë