Loading…
Tragjike: Mbytet në pishinë vajza e çiftit të famshëm |FOTO
  • 12/06/2018 | 11:59

...

Vajza e vogël, 19 muajshe ka gjetur vdekjen tragjike ditën e djeshme.


Lajmin e hidhur e kanë bërë publik prindërit e saj të cilët janë shfaqur të shkatërruar nga dhimbja.Skiatori i njohur Bode dhe bashkëshortja e tij Morgan kanë qenë të pranishëm në festën e fqinjëve gjatë fundjavës, ku e vogla Emeline u mbyt në pishinë.

“Ne jemi më shumë se të shkatërruar. Vajza jonë e vogël Emmy, vdiq dje. Asnjëherë nuk menduam se do të përjetonim një dhimbje si kjo.

Dashuria e saj, drita, shpirti i saj kurrë nuk do të harrohet. Vajza jonë e donte jetën. Familja jonë kërkon të respektohet privatësia gjatë kësaj dhimbje që po përjetojmë’ shkroi Bode në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë