Loading…
Trajnerja e fitnesit Geta, zbulon disa sekrete të Anitës dhe Dafinës
  • 16/12/2017 | 09:46

...

Kampionia botërore e Fitnesit, Geta Beqa,  ka treguar ‘tekat’ dhe ‘sekretet’ e linjave perfekte të VIP-ave si Dafina Zeqiri, apo edhe për bashkëshorten e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinajn. 


“Është shumë e fuqishme, është shumë e fortë”, thotë për Anita Haradinajn, bashkëshorten e Ramush Haradinajt, në “Top Show Magazinë”

Ndërsa për Dafina Zeqirin, Getta shprehet se: “Dafina është shumë e fortë, nuk dorëzohet. Ka shumë vullnet”.

Por pavarësisht se ajo është një trajnere personale e shumë prej VIP-ave shqiptarë, synimi i saj është që të bëjë “pjesë të saj” edhe Rita Orën.

Ritën sa ta shtie në dorë, sepse kam për ta ndryshuar komplet”, shprehet ajo duke vënë në dukje se këngëtarja me origjinë shqiptare ka mundësi të bëhet edhe më e mirë nga sa është.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë