Loading…
Trajnerja nga Peja bën selfie totalisht e zhveshur (Foto+18)
  • 12/08/2017 | 11:32

...

Është ajo, Edona Luta, trajnerja simpatike e fitnesit nga Peja e cila ka bërë një selfie tërësisht e zhveshur duke befasuar fansat e saj në Instagram.


“Cleopatra Style” e ka quajtur Edona pozicionimin e saj në këtë selfie, shkruan Gazeta Metro.

Ajo ka treguar trupin e saj të ushtruar që padyshim duhet punë e madhe. Fotoja ka tërhequr vëmendjen e të gjithve, foto të cilën mund ta shihni më poshtë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë