Loading…
Trendi i ri i rrezikshëm pushton internetin (Foto)
  • 10/01/2017 | 16:26

...

“Trendi” i ri i çuditshëm pushtoi internetin. Gjithçka filloi prej një tviti, dhe tani mund të shihni me qindra gishta të diskokuara nëpër gjithë botën.


Gjeneratat e reja nga viti në vit provojnë se sa të mërzitur janë, dhe garojnë se cili do të shpreh idenë më të sëmurë, transmeton gazetametro.net.

Një prej trendeve nëmes të adoleshentëve është thyreja e gishtave të mëdhenjë, Pra, vetvehtes ia thyejnë gishtat dhe fotografitë e tyre i publikojnë në rrjete sociale.

Fotografitë flasin mjaft, ndërsa ky deformim në rastet më të shpeshta mund të kthehet në gjendje normale. Fëmijët në gjithë botën pas “thyerjes së gishtave”, shpejtë pyesin se si t’i kthejnë gishtat nëpër “vendet e veta”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë