Loading…
Trendi i ri viral: A mund të kaloni ‘kutinë e padukshme’?
  • 04/12/2017 | 21:37

...

Interneti  në mënyra të ndryshme na befason me trende të reja virale,  e në radhë është “kutia e padukshme”, transmeton GazetaMetro.net


Nëse nuk e dini për çfarë bëhet fjalë, më poshtë sqarimi për këtë.

Në këtë sfidë, njerëzit bëhen sikur të kenë përpara një kuti të padukshme mbi të cilën së pari duhet vënë njërën këmbë, dhe pastaj të kërcehet mbi kuti, për ç’gjë duhet një koordinim i jashtëzakonshëm i trupit.

Duhet pranuar, se ka të tillë sikur këta në videon e mëposhtme që këtë e bëjnë pothuaj në nivel të perfektes. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=A0ped-aqfFc

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë