Loading…
Trepça ’89 bën përmbysje të madhe ndaj skuadrës së njohur evropiane
  • 19/06/2017 | 19:06

...
Trepça ’89 ka bërë një përmbysje të madhe në miqësoren ndaj skuadrës së njohur Astra Giurgiu.


Mitrovicasit kanë mposhtur 4:2 skuadrën e njohur nga Rumania.

Edhe pse ishin në disavantazh prej 2-0, kampionët e Kosovës kanë arritur të përmbysin rezultatin, duke e fituar ndeshjen 4:2./Gazeta Metro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë