Loading…
Tronditë Bleona: Publikon fotografi e gjitha e zhveshur
  • 11/10/2017 | 19:51

...

Bleona Qereti është një nga ato artiste që disa herë ka sjellë nuditetin e saj, por ia ka dalë më së miri të mos jetë vulgare.


Këngëtarja shqiptare tanimë e njohur në Amerikën e largët, realizon shpesh sete fotografike e zhveshur, duke treguar të gjithë bukurinë që ka.

Pak më parë ajo na ka përshëndetur me këtë pozë të fundit, të cilën e publikoi me copëza duke i lënë pa frymë qindra mijëra ndjekësit e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë