Loading…
‘Tronditet’ bota e pornografisë, vdes ylli 23 vjeç
  • 07/12/2017 | 10:51

...

August Ames, ylli i njohur i filmave për të rritur ka vdekur papritur në moshën 23 vjeçare.


Ajo është gjendur e vdekur në California.

Nuk dihen akoma shkaqet e vdekjes së saj, por dyshohet se ajo ka vrarë veten.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë