Loading…
Trump tregon se si refuzoi 2 miliardë dollarë në fundjavë
  • 11/01/2017 | 18:00

...

Donald Trump, gjatë një konference që mbajti të mërkurën, e përjashtoi mundësinë e lidhjeve biznesore me Rusinë, duke e ilustruar këtë me një rast biznesor që thotë ta ketë refuzuar gjatë fundjavës. Ai foli edhe për mundësinë që gjatë punës së tij si president të ketë konflikt interesi për shkak të bizneseve të tij në gjithë botën.

“Gjatë vikendit, kam refuzuar një ofertë prej 2 miliardë dollarësh për të bërë biznes në Dubai, por e refuzova ofertën. Kam mundur ta pranoj pasi unë mund ta bëj punën e presidentit dhe të drejtoj bizneset e mia njëkohësisht”, u shpreh Trump. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë