Loading…
Tuna një “MILF”: Rikthehet në format bombastike
  • 13/11/2017 | 21:59

...

Një mami seksi si Tuna ka vendosur të çmendë rrjetin me këtë video.


U bë kohë që Tuna ka qenë larg syrit të publikut dhe duhet thënë se skenën dhe fansat i  ka marrë malli për këngëtaren e shumë HIT-eve. Kjo ndodhi pasi ajo u bë mami dhe solli në jetë një djalosh si Tian që edhe ai i “çmendi” te gjithë vajzat qe tani.

Por mesa duket se Tuna është kthyer ne një mami seksi edhe këtë herë më në forme së kurrë.

Me forma perfektë dhe plot energji mami Tuna na ka surprizuar  të gjithëve me videon më poshtë. Të gjithë presim një rikthim të fuqishëm të këngëtares pasi vërtet i ka munguar skenës.

https://vid.me/24CMa

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë