Loading…
Tuna pyet se a duhet t’i japë Coca-Cola djalit të saj 6 muajsh
  • 13/10/2017 | 13:47

...

Këngëtarja Tuna po na habitë me fotografitë që po i publikon në Instastory. Ajo mbrëmë tregoi se është lodhur nga të qenit nënë dhe se ka rrezik të eskalojë situate.


Ndërsa, sot ajo në Instastory, ka hedhur një imazh ku shihet se ka fotografuar Tianin teksa në dorë kishte një shishe të Coca Cola-s.

E sipas shkrimit të lënë, Tuna ka pyetur se a ta lejojë Tianin të pijë një pije të gazuar, për herë të parë për të.

Siç duket këngëtarja duhet të lexojë për anët negative të këtyre pijeve, para se t’ia jap djalit të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë